Logowanie

Uwaga!
KONFERENCJA OTWARTA DLA WSZYSTKICH, ZAPRASZAMY!
Czeka nas czas zbudowania, społeczności i uwielbienia Boga. 

Plan konferencji

10:30 – Rozpoczęcie, uwielbienie
11:00 – 1 sesja : Krzysztof Gola
11:40 – przerwa (30min.) 
12:10 – 2 sesja : Wioletta Obrycka
12:50 – przerwa (10 min.)
13:00 – 3 sesja : Ryszard Andruszkiewicz
14:00 – przerwa obiadowa (90min.)
15:30 – Uwielbienie16:00 – 4 sesja : Paweł Augustyniak
16:20 – 5 sesja : Michał Sikorski
17:00 – Modlitwa17:30 – przerwa (30min.)
18:00 – 6 sesja (wieczorna): 
- uwielbienie
- Andrzej Nędzusiak, przebiter KBWCH
- modlitwa
20:00 – zakończenie


Logistyka:
Miejsce: Klub Metafora ul.Broniewskiego 4
Opłaty: Bez opłaty konferencyjnej, (będzie zbierana ofiara na pokrycie kosztów)
Obiad: Catering na zamówienie (koszt za obiad około 15-20,00zł)
Na miejscu darmowa kawa i herbata oraz ciasta.
Więcej informacji > Krzysztof Gola, 693-430-007.